Hurtownia wina w Warszawie – o nas

Hurtownia win. WINNICE EU

Wino to wspaniały napój o bogatej historii. Odpowiednio dobrane podkreśla aromat potrawy oraz pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka. Wśród europejskich producentów wina prym wiodą ci z Francji i Węgier, których wina wyróżniają się wyjątkową kompozycją smaków i wytwornością. Wszystko dzięki wieloletniej tradycji winiarskiej oraz wysokiemu wolumenowi produkcji wina.

„WINNICE EU” to hurtownia wina. Jesteśmy grupą pasjonatów, których połączyła miłość do wina. Ideą naszej działalności jest umożliwienie miłośnikom winiarstwa zakupu dobrych trunków po atrakcyjnych cenach. Wina sprowadzamy bezpośrednio z winnic, nasz skład zlokalizowany jest w korzystnej cenowo lokalizacji, a produkty sprzedajemy prosto z palet. Dzięki temu posiadamy produkt wysokiej klasy w cenie zbliżonej do tej oferowanej przez producenta.

Naszą ofertę win francuskich i węgierskich win   kierujemy zarówno do firm, restauracji, jak i klientów indywidualnych planujących wesela lub inne uroczystości. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą win dostępnych w składzie wina zlokalizowanym na terenie „Fortu Okęcie”.